باشگاه خبرنگاران/ کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: امروز و فردا امواج ضعیف بارشی از روی استان عبور می‌کند.

خسرو سیف پناهی شعبانی، کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان اظهار کرد: با توجه به بررسی و تحلیل آخرین نقشه‌ها و مدل‌های پیش یابی هواشناسی، از امروز سه شنبه تا روز چهارشنبه با عبور امواج ضعیفی از سطح استان، شاهد افزایش ابر، رگبار‌های پراکنده و نقطه‌ای باران همراه با رعدوبرق به خصوص برای نیمه شرقی و مرکزی استان همچون شهرستان‌های بیجار، قروه و دیواندره خواهیم بود؛ که می‌تواند بصورت موقت موجب آبگرفتگی معابر شهری و روستایی در مناطق یاد شده شود.
وی افزود: برای سایر نقاط استان بارش‌ها احتمالی و خفیف پیش بینی می‌شود.
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان کردستان بیان کرد: روز‌های پنجشنبه و جمعه جو منطقه نسبتا آرام و پایدار بوده و به جز رشد ابر و گاهی وزش باد پدیده قابل توجه دیگری نخواهیم داشت.
سیف پناهی عنوان کرد: با توجه به شرایط شکل گیری گردوخاک بر روی عراق، طی امروز و فردا و امکان انتقال بخشی از آن به سطح استان تا حدودی کیفیت و هوا و دید افقی (به خصوص در نوارجنوبی و غربی استان) کاهش خواهد داشت.
وی گفت: از لحاظ دمایی نیز از امروز تا آخر هفته تغییرات قابل توجهی نداشته و دما در همین محدوده باقی خواهد ماند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online