صدا و سیما/ 2 هزار و ۳۰۰ عدد تجهیزات آموزشی، کمک آموزشی و اداری به ارزش سه میلیارد و هفتاد میلیون تومان بین مدارس خراسان جنوبی توزیع شد.

واقعی مدیرکل آموزش و پرورش استان در مراسم توزیع این تجهیزات گفت: تجهیزات خریداری شده شامل سیستم رایانه، پتو، تشک، جارو برقی، ماشین لباس شویی، یخچال، کمد، میز و صندلی دانش آموزی، صندلی امتحانی، دستگاه فتوکپی، کیت ابتدایی، و ویدئو پرژکتور است که با اولویت مدارس شبانه روزی در سراسر استان توزیع می‌شود.
واقعی با بیان اینکه توزیع این نوع اقلام در آینده همچنان ادامه خواهد داشت افزود: این اقلام برای ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی و برخورداری مدارس استان از امکانات و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی و تربیت بدنی است که با کمک استاندار و اداره کل ورزش و جوانان تهیه شده است.
خوش خبر معاون سیاسی اجتماعی استاندار هم به نگاه ویژه استاندار به حوزه تعلیم و تربیت اشاره کرد و گفت: تلاش برای حذف مدارس خشتی و گلی و کانکسی، حذف بخاری‌های غیر استاندارد، گسترش فضای خوابگاهی و فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم برای بهره مندی دانش آموزان روستایی و عشایری از فضای مجازی از جمله اقداماتی است که استانداری پیگیر اجرای آن است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today