ایسنا/ مدیرکل کمیته امداداستان سمنان از افزایش مستمری مددجویان در سال ۹۹ خبر داد و گفت: مستمری اردیبهشت‌ماه خانواده‌های تحت حمایت با افزایش ۱۵ درصدی به حساب سرپرستان خانوار واریز شد

محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از افزایش مستمری مددجویان این نهاد حمایتی از اردیبهشت‌ماه خبر داد و اظهار کرد: خانواده‌های تحت حمایت کمیته امدادمستمری اردیبهشت ماه را با افزایش ۱۵ درصدی دریافت کردند.
وی خاطرنشان کرد: براین اساس مستمری خانوارهای یک نفره در سال ۹۹ مبلغ ۲۸۲ هزار تومان شده است که این رقم برای خانوارهای دو نفره ۴۹۲ هزار و ۵۰۰ تومان، خانوار سه نفره ۶۶۱ هزار و ۵۰۰ تومان، خانوار چهار نفره ۸۵۱ هزار و ۵۰۰ تومان و خانوار پنج نفره ۹۸۷ هزار تومان پرداخت خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به پخت و توزیع قریب 100 هزار غذای گرم بین نیازمندان تا دهه دوم ماه مبارک رمضان از همکاری ۵۷ آشپزخانه مرکزی در طرح اطعام مهدوی خبر داد و گفت: با مشارکت خیرن استان سمنان تا دهه دوم ماه مبارک بیش از ۹۵ هزار غذای گرم طبخ و بین نیازمندان توزیع شده است.
مسعودیان راد ارزش ریالی غذاهای پخت شده را یک میلیاردو ۴۰۰ میلیون تومان دانست و خاطرنشان کرد: این طرح تنها گوشه ای از اقدامات این نهاد حمایتی برای تحقق منویات رهبری در پی رزمایش همدلی و مواسات است.
وی تصریح کرد: تا کنون بیش از ۲۰ هزار سبد حمایتی درقالب اقلام خوراکی بین نیازمندان توزیع شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today