فارس/ مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: هلال احمر استان در مجموع ۲ میلیارد و ۱۳۹ میلیون تومان کمک معیشتی و بهداشتی به محرومان و نیازمندان کمک کرده است.

محمدباقر محمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری طرح مومنانه و کمک افراد متمکن و دستگیری از نیازمندان جامعه گفت: در این راستا هلال احمر کردستان با همکاری استانداری و سپاه فعالیت‌های وسیعی در آستانه ماه مبارک رمضان و در روزهای دشوار کرونایی آغاز کرده است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون ۳ هزار خانواده محروم و آسیب‌پذیر در استان شناسایی شده است، اظهار کرد: هم اکنون ۳ هزار بسته معیشتی بهداشتی (برنج، روغن، حبوبات، کنسرو، چای، شکر...) آماده توزیع در میان نیازمندان است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان یادآور شد: تاکنون در ایام مبارک رمضان چهار هزار بسته مواد غذایی در میان خانواده‌های مستحق و نیازمند توزیع شده است.
محمدی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و شرایط دشواری که بر خانواده‌های مبتلا به ویروس وارد شده است، گفت: ۵۰۰ هزار تومان کمک نقدی به خانواده بیمارانی که بهبود یافته‌اند و ۳۵۰ هزار تومان دیگر به افراد آسیب‌دیده پرداخت می‌شود.
به گفته وی، تاکنون ۶۸ نفر از خانواده‌های کرونایی مراجعه کرده‌اند و کمک‌های نقدی به آنها پرداخت شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان افزود: تاکنون ۱۸ هزار بسته بهداشتی به بیماران خاص و صعب‌العلاج ارایه شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online