باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ۲۷۹ نمونه ارسالی به آزمایشگاه‌های استان کرمان طی ۲۴ ساعت گذشته، تست ۵۶ نفر مثبت شده است و سه نفر فوت کرده اند.

مهدی شفیعی، مدیر گروه مبارزه با بیماری‌های واگیردار و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه از ۲۷۵ نمونه ارسالی به آزمایشگاه‌های استان کرمان طی ۲۴ ساعت گذشته، تست کرونای ۵۶ نفر مثبت شده است، اظهار کرد: تست ۱۳ مورد بیمار بستری، ۱۱ مورد بیمار سرپایی، یک مورد پرسنل و ۳۲ مورد اطرافیان بیماران غربالگری شده مثبت شده است.
وی با بیان اینکه از ۵۶ مبتلای جدید، ۲۴ نفر زن و ۳۲ نفر مرد هستند، افزود: از این تعداد، ۲۵ نفر حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۱۲ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۶ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و یک نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان هستند.
شفیعی بیان کرد: با اضافه شدن موارد جدید کرونا، مجموع کل بیماران مبتلا به این بیماری در استان کرمان از آغاز اپیدمی این بیماری تاکنون به یک هزار و ۲۷۴ نفر رسیده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته سه مورد فوت به دلیل ابتلا به بیماری کووید- ۱۹ در سطح استان اعلام شده است که دو مورد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی جیرفت (زن) و یک مورد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی کرمان (زن) است.
شفیعی بیان کرد: بنابراین مجموع جان باختگان ابتلا به کووید- ۱۹ از ابتدا تاکنون در استان کرمان ۶۷ نفر است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar