باشگاه خبرنگاران/ فرماندارشهرستان زرند از لغو تمامی پروژه‌ها و عملیات عمرانی جاده‌ها در ایام پایانی ماه مبارک رمضان برای بالا بردن ضریب امنیتی و ایمنی محور‌ها در تعطیلات عید فطر خبر داد.

صادق زاده، فرماندار زرند با تاکید بر آمادگی کامل دستگاه‌های ترافیکی، اجرایی، انتظامی، خدماتی و امدادی برای اجرای تمهیداتشان در روز عید فطر در راستای آسایش شهروندان برای ارائه خدمات در زمان مناسب و در مناطقی مشخص خصوصا در محور‌های مواصلاتی پرتردد و حادثه خیز شهرستان، از لغو تمامی پروژه‌ها و عملیات عمرانی جاده‌ها در ایام پایانی ماه مبارک رمضان برای بالا بردن ضریب امنیتی و ایمنی محور‌ها در تعطیلات عید سعید فطر و ابلاغ آن به دستگاه‌های متولی و دهیاران خبر داد.
وی گفت: بنا به گزارش کارشناسان، متاسفانه تاکنون در اجرای طرح ساماندهی و جمع آوری فاضلاب شهر زرند موارد ایمنی از جمله نصب تابلو و علائم، نصب چراغ چشمک زن و نوار‌های هشدار دهنده به طور کافی و قابل قبول انجام نشده است که این می تواند حوادث جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.
صادق زاده با بیان اینکه طرح ساماندهی و تصفیه فاضلاب شهری زرند به مدت طولانی و گسترده در همه نقاط شهر زرند می بایست اجرا شود، بر ایمن سازی حداکثری مربوطه در اجرای این طرح توسط پیمانکار تاکید کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar