باشگاه خبرنگاران/ تعداد بیماران مبتلا به کرونا که امروز در بیمارستان‌های مازندران بستری شدند، نسبت به دیروز ۱۳ نفر افزایش یافت.

در حالی‌که بر اساس آمار دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل دیروز ۲۹ اردیبهشت ۵۸ نفر بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیرمجموعه این دانشگاه‌ها بستری بودند، این میزان امروز به ۷۱ بیمار جدید رسید.
سیدعباس موسوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۶۰ بیمار جدید مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران بستری و ۵۷ نفر ترخیص شدند.
وی افزود: ۲۶۷ بیمار مبتلا به کووید۱۹ اکنون در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.
افزایش تعداد بیماران بستری شده در مازندران نگران‌کننده خواهد بود، چرا که تعداد بیماران ترخیص شده نیز امروز در مقایسه با دیروز کاهش داشت و از ۸۸ بیمار ترخیص شده به ۷۰ نفر رسیده است.
سیدفرزاد جلالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز با اشاره به پذیرش ۱۱ بیمار کرونایی جدید در ۲۴ ساعت گذشته در ۴ بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه، گفت: ۱۳ بیمار با بهبودی نسبی مرخص شدند.
وی تعداد بیماران کرونایی که اکنون در بیمارستان‌های بابل بستری هستند را ۶۴ نفر اعلام کرد و افزود: ۲۰ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today