فارس/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی، تغییرات مدیریتی را لازمه انگیزش کارکنان و پیشرفت دستگاه‌های دولتی دانست و گفت: تمام انتصابات در وزارت کشور با توجه به ظرفیت نیروهای متخصص همین وزارتخانه انجام می‌شود.

علیار راستگو، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به دغدغه مدیریت ارشد استان برای توسعه هرچه بیشتر این شهرستان و تلاش برای محرومیت‌زدایی از آن، اظهار کرد: خوشبختانه پس از روی کار آمدن دولت یازدهم و دوازدهم، خدمات بسیار ارزنده‌ای در این شهرستان انجام شده است.
وی تغییر مدیران در وزارت کشور را امری عادی دانست و با قدردانی از تلاش‌های تقویمی در مسئولیت فرمانداری شهرستان چاراویماق، افزود: تغییرات مدیریتی، لازمه تزریق انرژی جدید و افزایش انگیزه سایر کارکنان برای خدمت به مردم است. بر اساس مصوبه هیات دولت در سال ۹۵، تمامی انتصابات در وزارت کشور با توجه به ظرفیت نیروهای متخصص همین وزارتخانه انجام می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: خدمت به مردم کمتر از عبادت نیست و این سعادت نصیب هر شخصی نصیب نمی‌شود‌. خادمین مردم در تمام فرمانداری‌ها و دستگاه‌های دولتی باید قدر این فرصت را دانسته و از هیچ تلاشی برای خدمت بی‌منت به مردم دریغ نورزند.
وی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه فرمانداران، عالی‌ترین مقام اجرایی و هماهنگ‌کننده در شهرستان‌ها هستند، بیان کرد: نقش اصلی هماهنگ‌کنندگی تمامی امور شهرستان‌ها با فرمانداران است و انتظار داریم مدیران و مسئولان سایر نهادهای حاکمیتی حداکثر هماهنگی و همکاری لازم را با فرمانداران داشته باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today