فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود گفت: بر اساس گزارش‌ها، وضع استان سمنان در ارتباط با شیوع ویروس کرونا نزولی و رو به تثبیت است.

رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود اظهار کرد: شیوع کرونا ویروس آموزه‌های خوبی برای کشور داشت و تجربه‌های مثبتی در بخش‌های مختلف با توجه به بررسی امکانات بهداشت حاصل شد.
وی تصریح کرد: بر اساس گزارش‌ها، وضع استان سمنان در ارتباط با شیوع کرونا نزولی و رو به تثبیت است و به مرحله کنترل و مهار نزدیک شده‌ایم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود گفت: به این نکته مهم باید توجه داشت که رفتار ویروس کرونا به هیچ عنوان مشخص نیست و باید نسبت به جلوگیری از شیوع این ویروس هوشیار بود.
چمن بیان کرد: تا رسیدن به مرحله سفید و سبز و ریشه‌کنی کرونا ویروس فاصله داریم و زمانی به این شرایط می‌رسیم که حداقل یک ماه هیچ‌گونه مورد مشکوک یا مثبت در استان گزارش نشود.
وی تصریح کرد: باید در کنار هوشیاری برای مقابله با کرونا ویروس، برنامه‌های روزمره ورزشی، اجتماعی، علمی، اقتصادی و... در کشور انجام و تعطیلی‌ها به دلیل شیوع کرونا ویروس با رعایت نکات بهداشتی لغو شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود افزود: در بحث کنترل کرونا ویروس، حساسیت خوب است؛ اما نباید این حساسیت‌ها به وسواس تبدیل شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today