فارس/ فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری عاملان شرارت و تیراندازی هوایی در بلوار طبرسی شمالی خبر داد.

سرهنگ عباس صارمی ساداتی، فرمانده انتظامی مشهد گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر شرارت و تیراندازی هوایی 2 جوان پرایدسوار در محدوده بلوار طبرسی شمالی مشهد، پی گیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی مشهد قرار گرفت.
وی افزود: در پی هماهنگی‌های به عمل آمده، بلافاصله تحقیقات پلیسی آغاز و بررسی‌های اولیه نشان داد 2 جوان پرایدسوار در حالی که یکی از آنان اسلحه شکاری و قمه در دست داشته، اقدام به تیراندازی هوایی و پس از آن ایراد خسارت به یک دستگاه موتورسیکلت و خودرو پارک شده در کنار خیابان کرده و متواری شده اند.
فرمانده انتظامی مشهد اظهار کرد: ماموران انتظامی مشهد در این ماموریت ضربتی با پیگیری دقیق سرنخ‌های به دست آمده به اطلاعاتی دست یافتند که منجر به چهره زنی 2 عامل اصلی این شرارت خیابانی شد.
وی خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی با تعقیب و مراقبت‌های پوششی، مخفیگاه متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی برای بازرسی محل وارد عمل شد و در نتیجه 2 متهم اصلی پرونده در حالی که اقدام به تخریب شیشه‌های یک خانه کرده و قصد فرار داشتند را دستگیر کردند.
صارمی ساداتی با اشاره به این که در ادامه این عملیات موفق، 3 متهم دیگر این پرونده نیز توسط پلیس دستگیر شدند، اظهار کرد: از این متهمان یک قبضه اسلحه شکاری، 6 فشنگ و 2 قمه کشف شد.
فرمانده انتظامی مشهد با بیان این که 2 متهم اصلی پرونده که دارای سابقه نزاع هستند در تحقیقات اولیه به شرارت اعتراف کرده‌اند و با دستورات تخصصی مقام قضایی، تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید