باشگاه خبرنگاران/ رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر درباره افراد جدیدی که در شهر چغادک به ویروس کرونا مبتلا شدند، توضیح داد.

حسن فخرایی، رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر درباره افراد جدیدی که در شهر چُغادک به ویروس کرونا مبتلا شدند، گفت: غربالگری خانوار‌های زیر پوشش مرکز خدمات جامع سلامت شهر چُغادک برای جلوگیری از گسترش شیوع کرونا همزمان با سایر نقاط استان آغاز شد.
وی افزود: بیست و هفتم اردیبهشت بیماریابان مرکز خدمات جامع سلامت چغادک متوجه علائم دار بودن خانواده‌ای ۶ نفره در این شهر شدند. با پیگیری‌های دقیق مشخص شد این خانواده میزبان هموطنانی از استان خوزستان بوده‌اند که با پیگیری کارکنان این مرکز، پزشک آنان را معاینه کرد و برای نمونه گیری به مرکز نبی اکرم (ص) ارجاع داده شدند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر ادامه داد: بیست و هشتم اردیبهشت نتیجه آزمایش چهار نفر از این خانوار مثبت اعلام شد و غربالگری و بررسی افرادی که با آنان در ارتباط بودند آغاز شد.
فخرایی بیان کرد: اکنون کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت چغادک در حال شناسایی افرادی هستند که در تماس با این خانواده بوده‌اند تا در صورت هرگونه علائم مشکوک برای نمونه گیری معرفی شوند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday