ایرنا/ کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: هوای گرم از روز پنجشنبه یکم خرداد ماه بر این استان حاکم می‌شود.

حسین سلطانی، کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان اظهار کرد: میزان دمای هوای این استان تا پایان روز شنبه سوم خرداد ماه در طارم به ۳۷ درجه سانتیگراد و در دیگر مناطق استان نیز به ۳۰ درجه سانتیگراد خواهد رسید.
وی اظهار داشت: امروز آسمان زنجان قسمتی ابری و در برخی مناطق نیز بارش باران، وقوع رعد و برق و احتمال ریزش تگرگ را شاهد خواهیم بود و فردا پنجشنبه احتمال ناپایداری هوا وجود دارد.
سلطانی به کمینه و بیشینه دمای رخ داده در ایستگاه‌های هواشناسی استان در ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: طی مدت یاد شده میزان دمای هوا در خیرآباد ۱۰ و ۲۳، صائین قلعه ۱۰ و ۲۵، خرمدره ۱۰ و ۲۳، زنجان ۱۰ و ۲۶، ابهر ۱۰ و ۲۴، سجاس ۱۰ و ۲۶، گرماب ۱۰ و ۲۷، قیدار ۱۱ و ۲۴، فرودگاه زنجان ۱۱ و ۲۴، دانشگاه زنجان ۱۱ و ۲۶، زرین‌رود ۱۲ و ۲۸، حلب ۱۲ و ۲۹، نیک‌پی ۱۲ و ۲۸، ماهنشان ۱۴ و ۲۸، آببر ۱۴ و ۲۸، چورزق ۱۵ و ۳۰ و گیلوان ۱۶ و ۳۰ درجه سانتیگراد ثبت شد.
وی دمای فعلی شهر زنجان را ۱۱ درجه سانتیگراد بالای صفر اعلام کرد و اظهار داشت: میزان دمای هوای زنجان نسبت به روز گذشته در همین ساعت هفت درجه سانتیگراد کاهش نشان می دهد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today