ایرنا/ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: لکه گیری ۱۰۵ کیلومتر از آزادراه زنجان-قزوین در دست انجام است.

جواد یوسفی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان اظهار کرد: طرح اصلاح کیفی رویه آسفالت ‭‭‭‭‭‭‭‭۱۳۳‬‬‬‬‬‬‬‬کیلومتر از جاده‌های استان زنجان در دستور کار قرار دارد.
به گفته وی، تحقق این مهم نیازمند ‭‭‭‭‭‭۱۲۸‬‬‬‬‬‬هزار تن آسفالت است.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: بهسازی و ارتقاء سطح کیفی رویه آسفالت محورهای مواصلاتی استان به ویژه محورهای پرتردد، نقشی مهمی در ایمنی تردد و رضایت کاربران جاده‌ای دارد.
یوسفی اظهار داشت: در حال حاضر لکه گیری ۱۰۵ کیلومتر از آزادراه زنجان- قزوین در دست انجام است.
به گفته وی، لکه گیری و روکش آسفالت در باندهای رفت و برگشت این مسیر نیازمند ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار است.
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: سال گذشته عملیات لکه گیری هندسی مقطعی در کیلومترهای ۵۰ تا ‭‭‭‭‭‭۱۰۰‬‬‬‬‬‬ باند جنوبی آزادراه به میزان ۲۰ هزار تن آسفالت و همچنین لکه گیری هندسی به میزان ۲۵ هزار تن آسفالت در کیلومترصفر تا ۳۵ باند شمالی و جنوبی انجام شد.
یوسفی خاطرنشان کرد: سالجاری نیز اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در مقاطعی از کیلومترهای صفر تا ۱۰۵ باندهای شمالی و جنوبی آزادراه زنجان- قزوین در دستور کار است.
وی افزود: باتوجه به اینکه این آزادراه در مسیر کریدور غرب به شرق قرار دارد، ارتقاء ایمنی در آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در همین راستا نصب بلوک مفصلی میانه راه واجرای روشنایی نقاط مه‌گیر نیز درحال انجام است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today