باشگاه خبرنگاران/ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: احداث بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی در اردبیل به زودی آغاز می‌شود.

فرزاد قلندری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: پیمانکار احداث بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی اردبیل انتخاب و تجهیز کارگاه صورت گرفته و بخشی از منابع مالی مورد نیاز این پروژه از محل اعتبارات سفر رییس جمهوری و بخشی نیز از اعتبارات وزارت راه و شهرسازی تامین شده است.
او از تایید نقشه‌های این بیمارستان و صدور مجوز آن توسط وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی خبر داد و افزود: با پیگیری‌های استاندار اردبیل و طبق هماهنگی بعمل آمده که از وزارتخانه در مرکز صورت گرفته، طوری برنامه‌ریزی شده تا در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا این‌پروژه بصورت ضربتی تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ارتقاء خدمات بهداشتی و درمانی و افزایش تعداد تخت‌های بیمارستانی را از اولویت‌های ضروری و مورد نیاز استان دانست و اظهار امیدواری کرد: با شتابی که در اجرای طرح‌های حوزه بهداشت و درمان شکل گرفته، در میان مدت شاهد ارتقاء رتبه استان در این بخش باشیم.
هم اکنون بیش از یک هزار و ۸۰۰ تخت بستری در بیمارستان‌های این استان وجود دارد و این تعداد باید تا سال ۱۴۰۰ به بیش از سه هزارو ۴۰۰ تخت افزایش یابد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today