گلستان ما/ فرمانده نیروی انتظامی گنبدکاووس از دستگیری سارقی که با اطمینان از تعطیلی مدارس در مدرسه خوابیده بود، با ۸ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ محمود علی‌فر، فرمانده نیروی انتظامی گنبدکاووس از دستگیری سارق سابقه‌دار و اعتراف وی به ۸ فقره سرقت خبر داد و گفت: در پی اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر اینکه فرد مشکوکی در مدرسه در حال خواب می‌باشد، ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۳ باغلی مرامه بلافاصله در محل مورد نظر حاضر شدند و با حضور پلیس یکی از مسئولان مدرسه به مأموران مراجعه و بیان داشت هنگام ورود به داخل ساختمان متوجه حضور فردی ناشناس در داخل سالن شده است.
علی‌فر ادامه داد: فرد مشکوک که قصد فرار داشته، توسط ماموران دستگیر شد و در بازرسی از کیسه همراه وی مقادیری اموال مسروقه را کشف کردند.
وی تصریح کرد: متهم پس از مواجه شدن با پلیس لب به اعتراف گشوده و اعلام داشته که شب گذشته جهت سرقت لوازم سرمایشی و گرمایشی وارد مدرسه شده که پس از انجام سرقت، با توجه به تعطیلی مدارس تصمیم گرفته چند ساعتی را در همان محل استراحت کند.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس با اشاره به اعتراف متهم به ۸ فقره سرقت خاطرنشان کرد: سارق پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گلستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گلستان در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAERANZ25YggdlHRFUg
آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today