فارس/ فرماندار مهدی‌شهر گفت: تمام بوم‌گردی‌ها و مراکز اقامتی شهرستان در تعطیلات پیش رو حق پذیرش مسافر ندارند.

عبدالرضا میقانی، فرماندار مهدی‌شهر اظهار کرد: تمام بوم‌گردی‌ها و مراکز اقامتی شهرستان همچنان تعطیل است و برای تعطیلات پیش رو حق مسافرگیری ندارند و در صورت تخلف پلمب می‌شوند.
وی افزود: از مردم استان سمنان و دیگر شهرستان‌ها نیز خواهشمندیم در تعطیلات پیش رو به هیچ عنوان به شهرستان مهدی‌شهر سفر نکنند تا موجب قطع شیوع ویروس کرونا در شهرستان شویم.
فرماندار مهدی‌شهر بیان کرد: وقتی از سفر سخن می‌گوییم، باید توجه داشته باشیم که هرگونه جابه‌جایی بین شهر و شهرستان‌ها سفر محسوب می‌شود. گاهی اوقات می‌بینیم برخی مردم می‌گویند ما که به سفر نمی‌رویم و فقط می‌خواهیم از یک شهر به شهر دیگر بیاییم و پدر و مادرمان را ببینیم که این امر اصلاً صحیح نیست.
میقانی گفت: والدین بسیار عزیز و مورد احترام هستند و همه باید به آنها سرکشی کنند؛ اما اگر به سراغ این افراد در تعطیلات عید فطر برویم، ممکن است ناقل ویروس کرونا باشیم و آنها را نیز درگیر این بیماری کنیم.
وی تصریح کرد: به همین خاطر، خواهش ما این است که مسافران امسال برای تعطیلات عید فطر به مهدی‌شهر تشریف نیاورند.
فرماندار مهدی‌شهر بیان کرد: در مهدی‌شهر، درجزین، شهمیرزاد و روستاهای بالادست شهرستان که معمولاً هم افراد مسنی در آنها زندگی می‌کنند، ممکن است مسافرانی از یک شهر دیگر به آنجا بروند و ناقل ویروس باشند و این امر به آنها صدمه بزند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today