باشگاه خبرنگاران/ چهار باشگاه ورزشی در سقز به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی پیشگیری از کرونا و باز کردن غیرقانونی باشگاه، پلمب شد.

فرزاد خاکی رییس اداره ورزش و جوانان سقز گفت: در راستای دستورالعمل‌های بهداشتی پیشگیری از کرونا و به دلیل رعایت نکردن و باز کردن غیرقانونی تعدادی از باشگاه‌های سطح شهر، چهار باشگاه ورزشی پلمب و به مراجع مربوطه معرفی شدند.
وی افزود: از اوایل شیوع کرونا تاکنون در شهرستان سقز به بیش از ۱۵ باشگاه ورزشی که موازین ستاد مبارزه با کرونا را رعایت نکردند، تذکر کتبی داده شد.
خاکی بیان کرد: مجوز‌های لازم برای فعالیت ۳۰ رشته ورزشی صادر شده و در حال انجام کار‌های اداری مربوطه، سم پاشی و ضدعفونی کردن اماکن ورزشی برای بازگشایی اصولی باشگاه‌ها هستیم.
رییس اداره ورزش و جوانان سقز با بیان اینکه مطابق با ابلاغیه ستاد پیشگیری از کرونا در اماکن ورزشی در هر ۱۶ متر یک نفر می‌تواند به ورزش بپردازد، تاکید کرد: کارشناسان ما به صورت مستمر و حتی شبانه در حال بازدید از سالن‌ها و باشگاه‌های خصوصی برای اجرای دقیق مصوبه‌ها و رعایت کامل نکات بهداشتی هستند.
وی گفت: هنوز هیچ مجوزی برای فعالیت سایر رشته‌های ورزشی علی الخصوص ورزش‌های گروهی و تیمی صادر نشده و کلیه تصمیمات به بعد از تعطیلات عید سعید فطر موکول شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online