تسنیم/ رئیس بیمارستان کوثر کرج با بیان اینکه مراجعات بیماران به بیمارستان کوثر کرج کاهش پیدا کرده است گفت: در صورت رعایت پرتکل‌های بهداشتی پیک این بیماری باز نمی‌گردد.

احمد مهدوی رئیس بیمارستان کوثر کرج اظهار داشت: با شیوع بیماری کرونا اکثر بخش‌های این بیمارستان به خدمات دهی به بیماران کرونایی و مسمومیت اختصاص پیدا کرد.
وی با اشاره به اینکه تلاش شد کمبودها شناسایی و در راستای رفع آن فعالیت‌های مختلفی انجام شود،افزود: دستگاه سی تی اسکن جدیدی برای بمارستان کوثر خریداری و به زودی در این بیمارستان به بهره‌برداری می‌رسد، همچنین دستگاه پیشرفته پسماند نیز از دیگر کارهایی بود که در بیمارستان برنامه ریزی و به زودی راه اندازی می‌شود.
رئیس بیمارستان کوثر کرج با بیان اینکه مراجعین بیماران مشکوک به کرونا به این بیمارستان کاهش یافته، عنوان کرد: این بیمارستان 176 تخت بیمارستانی دارد که 20 تخت از این تعداد تخت ویژه است.
مهدوی همچنین از کاهش بیماران بدحال کرونایی در این بیمارستان خبر داد و خاطر نشان کرد: در صورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اصول پیشگیرانه پیک بیماری بر نمی‌گردد.
وی با بیان اینکه کادر درمان رد زمان کرونا تلاش زیاد برای نحات این بیماران انجام داد،گفت: مردم ایران نیز با محبت خود از پزشکان و کادر درمانی تشکر و حمایت می‌کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday