باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی از امروز تا ۱۰ خرداد ماه در جاده‌های کندوان، هراز و سوادکوه خبر داد.

سرهنگ علیرضا قدمی، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: تردد موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۰ خردادماه در محور‌های هراز، کندوان و سوادکوه ممنوع است.
وی افزود: تردد کامیون‌ها از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه تا ساعت ۲۰ روز سه‌شنبه ۶ خرداد ماه و از ساعت ۷ روز چهارشنبه ۷ خرداد ماه تا ۱۲ روز شنبه ۱۰ خرداد ماه در محور هراز ممنوع است.
قدمی گفت: تردد خودرو‌ها از ساعت ۱۳ روز دوشنبه ۵ خردادماه و روز جمعه ۹ خردادماه از رودهن به مازندران ممنوع و از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامداد از آب اسک به تهران یک طرفه است.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران در خصوص اعمال محدودیت‌های ترافیکی در کندوان نیز گفت: تردد خودر‌وهای سبک از ساعت ۱۶ تا ۲ بامداد روز‌های پنج‌شنبه، شنبه، یکشنبه اول، سوم و چهارم خردادماه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع و عبور خودرو‌ها از کرج به شمال یک طرفه است.
وی افزود: تردد خودرو‌ها از ساعت ۱۳ روز دوشنبه، پنج‌شنبه و جمعه پنجم، هشتم و نهم خرداد ماه از کرج به شمال مسدود و از ۱۶ تا ۲ بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به کرج یک طرفه است.
قدمی بیان کرد: در محور سوادکوه تردد تریلی‌ها از ساعت ۸ تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۳ خرداد ماه از جنوب به شمال و از ساعت ۸ تا ۲۴ روز دوشنبه و جمعه پنجم و نهم خردادماه از شمال به جنوب ممنوع است.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران ادامه داد: همه محدودیت‌ها در صورت اقتضای ترافیکی اجرا می‌شود و شامل خودرو‌های حامل سوخت و مواد فاسدشدنی نمی‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today