فارس/ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام، گفت: تعداد ۶۴۴ کیسه ۲۵ کیلوگرمی مشکوک به پودر شیر خشک توسط بازرسی عوامل گمرکی مستقر در شهرستان مهران کشف و ضبط شد.

علیرضا لطفی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام اظهار کرد: در جریان بازرسی عوامل گمرکی مستقر در شهرستان مهران، مقداری کالای قاچاق(تعداد ۶۴۴ کیسه ۲۵ کیلوگرمی مشکوک به پودر شیر خشک) کشف و ضبط شد.
وی افزود: پس از تشکیل پرونده در تعزیرات حکومتی شهرستان مهران حکم به ضبط اقلام کشف ‌شده و پرداخت جریمه ۴۵۰ میلیون تومانی برای متخلف صادر شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام بیان کرد: همچنین مأمورین انتظامی پل سیمره موفق به شناسایی یک دستگاه کامیون حامل بار قاچاق در این منطقه شدند.
لطفی ادامه داد: با توقیف این خودرو و بازرسی از آن مقادیر زیادی لوازم‌ یدکی خارجی خودرو کشف گردید که برای بررسی‌های بیشتر، این محموله ضبط و پرونده‌ای در این رابطه در تعزیرات حکومتی ایلام تشکیل و در ادامه این پرونده به شعبه دوم اداره تعزیرات حکومتی ایلام ارجاع شد.
وی تصریح کرد: متهم این پرونده، به ‌صراحت به تخلف خود اعتراف و اذعان داشته که محموله قاچاق از دبی وارد شده و قصد انتقال آن به شهر مهاباد را داشته است که در بین راه به دام قانون گرفتار شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام گفت: با محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی ‌کننده متهم را به ضبط کالا و پرداخت یک میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today