پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 12 دستگاه خودرو احتکار شده فاقد پلاک از یک پارکینگ طبقاتی در شهرستان بندرعباس خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: در پی بروز نوسانات اخیر بازار خودرو و سوءاستفاده عده‌ای سودجو از وضعیت موجود، شناسایی عاملان احتکار این کالای مصرفی در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با بهره‌گیری از شیوه های پلیسی و اشرافیت اطلاعاتی از دپو و نگهداری خودروهای ایرانی و خارجی فاقد پلاک در یک پارکینگ طبقاتی در شهر بندرعباس مطلع شدند.
فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: کارشناسان پلیس امنیت عمومی با بررسی موضوع و حصول اطمینان با هماهنگی و اخذ مجوز قضایی به همراه نماینده سازمان صمت استان به محل اعزام و در بازرسی از محل دپو تعداد 12 دستگاه خودرو شامل تویوتا لندکروز، هیوندا، پیکاپ، 207، تیبا، چری، 206 و پارس احتکار شده کشف و ضبط کردند.
سردار جعفری ارزش خودروهای کشف شده را 48 میلیارد 30 میلیون ریال عنوان و خاطرنشان کرد: ضمن تائید احتکار خودروها از سوی نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت استان در این رابطه پرونده قضایی تشکیل و به مراجع ذیصلاح ارسال شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today