مهر/ رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان از تغییر زمان بازگشایی و آغاز به کار مجدد پردیس سینمایی بهمن سنندج و سینما آزادی بیجار خبر داد.

امین مرادی، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان اظهار کرد: در حالی که قرار بود همزمان با عید سعید فطر شاهد بازگشایی مجدد سینماها در سطح کشور باشیم که به دلیل مخالفت ستاد ملی مقابله با کرونا این زمان تغییر پیدا کرده است.
وی افزود: تعطیلی پردیس سینمایی بهمن سنندج و سینما آزادی بیجار بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا از اسفند ماه سال ۹۸ آغاز شده و همچنان نیز همزمان با سراسر کشور ادامه دارد.
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان بیان کرد: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شده بود که همزمان با عید سعید فطر و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شاهد فعالیت مجدد سینماها در سطح کشور باشیم که متأسفانه با توجه به وضعیت گسترش ویروس کرونا فعلاً این زمان تغییر پیدا کرده است.
وی ضمن اشاره به تصمیم مسئولان کشوری در خصوص ادامه فعالیت سینماها در سطح کشور، عنوان کرد: هنوز زمان مشخصی برای فعالیت مجدد سینماها اعلام نشده است ولی شاید این بازگشایی تا پایان خردادماه نیز زمان نیاز داشته باشد.
مرادی ضمن اشاره به آمادگی‌های لازم برای فعالیت مجدد پردیس سینمایی بهمن سنندج و سینما آزادی بیجار، یادآور شد: بر اساس اعلام قبلی هماهنگی‌های لازم برای آغاز به کار مجدد این دو سینما در استان کردستان صورت گرفته بود ولی متأسفانه بار دیگر این زمان تغییر پیدا کرده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online