آخرین خبر/ رئیس جمعیت هلال احمر سربیشه گفت: در قالب اجرای طرح سفره های مهربانی هلال احمر، هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.

الله یار توسلی نیا رئیس جمعیت هلال احمر سربیشه با اشاره به فضیلت های ماه مبارک رمضان بیان کرد: این ماه مبارک فرصتی مناسب برای یاری رساندن به محرومان و کسب اجر و پاداش اخروی است.
وی با بیان اینکه هرساله در این ماه پر فیض طرح سفره های مهربانی ویژه نیازمندان اجرایی می شود، اظهار کرد: پخت و توزیع غذای گرم بین محرومان از مهم ترین اهداف اجرای طرح است.
رئیس جمعیت هلال احمر سربیشه اظهار کرد: طرح سفره های مهربانی در راستای اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر در تامین احترام انسان‌ها و تکریم نیازمندان روزه دار در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: کمک به ایتام و نیازمندان، همدلی و همدردی با خانواده های مستمند و محروم، ترویج ارزش‌های انسان‌دوستانه به تاسی از امیر مومنان(ع) در شیوه خدمت رسانی و کمک به ایتام و بهره مندی از توان توانمندان در حمایت از نیازمندان واقعی جامعه از دیگر اهداف اجرای طرح است.
یار توسلی نیا ادامه داد: در قالب اجرای این طرح در بیست و چهارمین روز از ماه مبارک رمضان، با همکاری جمعیت هلال احمر، خیرین و مرکز نیکوکاری سربیشه، هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today