فارس/ فرمانده انتظامی استان قم از شناسایی محل دپو 20 دستگاه خودرو صفر کیلومتر به ارزش بیش از 100 میلیارد ریال در قم خبر داد.

سیدمحمود میرفیضی، فرمانده انتظامی استان قم اظهار کرد: با توجه به نوسانات قیمت خودرو در بازار داخل، طرح تشدید مبارزه و مقابله با دپو خودروهای صفر کیلومتر به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی استان قم قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان قم افزود: در ادامه با تلاش مأموران کلانتری‌های 22 و 24 پردیسان یک گاراژ، محل احتکار خودروهای صفر کیلومتر شناسایی و با همکاری کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی استان مورد بازرسی قرار گرفت.
میرفیضی گفت: در نتیجه این بازرسی‌ها 20 دستگاه خودرو ایرانی و خارجی، بنا به نظر کارشناسان به ارزش بیش از 100 میلیارد ریال کشف شده است.
وی این خودروها را شامل یک دستگاه خودرو ساینا، یک دستگاه خودرو پژو 208، 2 دستگاه خودرو پراید، یک دستگاه خودرو تیبا، یک دستگاه خودرو زانتیا مشکی، یک دستگاه خودرو سراتو، یک دستگاه خودرو شاسی بلند زامیاد دو کابین و 12 دستگاه خودرو شاسی بلند دانست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday