ایرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی افزایش دما و رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد در این استان پیش بینی می شود.

ولی بهره‌مند کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: بارش باران در مناطق کوهستانی در روز پنجشنبه اول خرداد و افزایش دما به میزان سه درجه سانتیگراد از روز شنبه سوم خرداد پیش بینی می شود.
وی افزود: غبار رقیق و آسمان ابری تا نیمه ابری از دیگر پدیده‌های هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از امروز تا ۷۲ ساعت آینده است.
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: حداکثر دمای مناطق مختلف استان در شبانه روز گذشته در امامزاده جعفر ۳۹.۴، گچساران ۳۹، لیکک ۳۸.۷ دهدشت ۳۷.۶، یاسوج ۲۹.۴ و سی سخت ۲۶.۴ درجه سانتیگراد گزارش شده است.
بهره‌مند بیان کرد: حداقل دمای مناطق مختلف استان نیز در سی سخت ۱۲.۴، یاسوج ۱۳، دهدشت ۱۷، امامزاده جعفر ۱۹.۲، گچساران ۲۱.۴، لیکک ۲۵.۵ درجه سانتیگراد گزارش شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today