بازار/ پس از مدت‌ها کش و قوس بین خبازان و کارگروه تنظیم بازار، نرخ جدید نان از فردا در مازندران اعمال می‌شود.

افزایش قیمت نان از سال گذشته در مازندران مطرح بود اما اجرای آن به دلایل مختلف نظیر افزایش قیمت بنزین، شیوع کرونا و غیره به تعویق افتاد.
اگر چه کارگروه آرد و نان مازندران مصوب کرده بود نرخ جدید نان از نوروز سال جاری اعمال شود اما ستاد مقابله با کرونا در استان اجرای آن را لغو کرد و در آخرین تصمیم قرار بر این شد که قیمت جدید نان از اول خرداد در استان اعمال شود.
طبق تعرفه ستاد تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان قیمت نان یارانه‌ای ۴۵۰ گرمی ۹۰۰ تومان، لواش یارانه‌ای ۳۰۰ گرمی ۳۰۰ تومان، سنگگ یارانه‌ای هزار و ۴۰۰ تومان و تافتون ۲۵۰ گرمی ۵۵۰ تومان، نان بربری آزادپز با وزن ۴۰۰ گرم هزار و ۱۰۰ تومان، بربری با وزن ۵۷۰ گرمی هزار و ۶۰۰ تومان، لواش ۱۳۰ گرمی ۳۵۰ تومان، سنگگ ۴۰۰ گرمی هزار و ۶۰۰ تومان اعلام و تعیین شده است.
حسینقلی قوانلو، رئیس سازمان صمت مازندران با بیان اینکه قیمت جدید نان از فردا اعمال می شود، به بازرسی و تشدید نظارت از نانوایی‌ها در سال جاری اشاره کرد و گفت: امسال ۲۹۰ نانوایی متخلف شناسایی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today