باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی دره شهر از کشف بیش از ۳ هزار عدد قرص غیرمجاز در دره شهر خبر داد.

سرهنگ علی جمالوندی، فرمانده انتظامی دره شهر گفت: در راستای تداوم اجرای طرح مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر و ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده شهری و روستایی و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک دستگاه خودروی حامل مواد مخدر قصد عبور از یکی از محور‌های مواصلاتی شهرستان را دارد، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور در محور مواصلاتی، خودروی مورد نظر را شناسایی و جهت بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.
سرهنگ جمالوندی ادامه داد: ماموران در بازرسی‌های انجام شده موفق شدند مقدار ۷ لیتر شربت متادن و تعداد ۱۲۵۹ عدد قرص ترامادول و تعداد یک هزار و ۹۵۷ عدد قرص متادن را که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود کشف و در این راستا متهم پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی دره شهر با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های پلیس مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر است، گفت: پلیس با شماره تلفن ۱۱۰ آماده دریافت اخبار و اطلاعات مردمی و همکاری مردم در زمینه برخورد قاطع با بر هم زنندگان امنیت جامعه است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today