مهر/ سرپرست فرماندهی انتظامی هامون گفت: با تلاش پلیس آگاهی متهم به قتل یک مرد جوان پس از ۴۰ روز فرار در هامون دستگیر شد.

حسین نوری فرید، سرپرست فرماندهی انتظامی هامون بیان کرد: در پی گزارش پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان مبنی بر متواری شدن عامل قتل جوانی ۲۹ ساله به شهرستان هامون موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های اولیه پرونده مشخص شد ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه عصر روز بیستم فروردین ماه سال جاری جوانی ۲۹ ساله توسط راکب جوان یک دستگاه موتورسیکلت در جلوی منزلش در یکی از خیابان های شهر زاهدان به ضرب گلوله سلاح شکاری به قتل رسیده و متهم به قتل از زمان این جنایت در شهرهای مختلف استان متواری است.
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان هامون تصریح کرد: کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان هامون با اطلاعات بدست آمده، تحقیقات میدانی گسترده ای را آغاز تا اینکه روز گذشته مخفیگاه متهم متواری را در یکی از روستاهای حاشیه شهر هامون شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.
نوری فرید بیان کرد: متهم علت قتل را اختلافات قبلی با مقتول اعلام کرد
وی با اشاره به معرفی متهم به مقام قضایی، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی نظم و امنیت جامعه و آرامش مردم را بر هر چیزی ترجیح داده و با هر کس که بخواهد امنیت و آرامش شهروندان را برهم زند برخورد قاطع خواهد کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today