پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف محموله یک و نیم میلیاردی قاچاق از یک دستگاه کامیون کشنده در شهرستان سرخه خبر داد.

سردار عبداله حسنی فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: مقابله و مبارزه قاطعانه با پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی خارج از قانون در سال جهش تولید به طور ویژه در دستور کار پلیس قرارگرفته است.
وی افزود: در همین راستا ماموران انتظامی شهرستان سرخه به کنترل محورهای مواصلاتی به ویژه جاده اصلی تهران مشهد و بالعکس در محدوده این شهرستان پرداختند.
سردار حسنی از متوقف کردن کامیون کشنده ای مقابل پلیس راه سرخه توسط ماموران انتظامی خبرداد و گفت: راننده 37 ساله خودرو هیچ گونه مدرک یا مجوز قانونی برای انتقال بار کامیون ارائه نکرد.
فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف 19 کارتن لوازم آشپزخانه و 4 دستگاه کولر گازی قاچاق از این خودرو خبرداد و ارزش ریالی این محموله را بنا بر اظهار نظر کارشناسان یک و نیم میلیارد ریال اعلام کرد.
وی از دستگیری راننده متخلف و معرفی وی به مرجع ذیصلاح خبرداد و گفت: برنامه های پیشگیرانه و کنترلی پلیس برای کاهش قاچاق و برخورد قاطع با سودجویان این حوزه تشدید می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today