فارس/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شمار مبتلایان به کووید ۱۹ در استان به ۶۱۵ نفر رسید.

پرویز یزدان‌پناه، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: آمار مبتلایان به کرونا در کشور در حال افزایش است و به تبع آن این آمار در سایر استان‌ها هم افزایش داشته است، در استان کهگیلویه و بویراحمد هم این آمار در حال افزایش است.
وی افزود: در آخرین روز از اردیبهشت از ۱۰۱ مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه یاسوج ۸ مورد مثبت ابتلا به کووید۱۹ شناسایی شد تا شماره مبتلایان به ۶۱۵ مورد رسید.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ۱ بیمار مرد و ۶ بیمار زن در شهرستان بویراحمد و یک بیمار مرد در شهرستان کهگیلویه شناسایی شدند که ۵ نفر از این افراد با بیماران مثبت در تماس بودند.
یزدان‌پناه عنوان کرد: بازگشایی مدارس، اصناف و مبادی ورودی شهرها و در نهایت بازگشت جامعه به حالت اولیه خود نشان از اتمام بیماری در استان نیست، ضروری است مردم جهت کنترل بیماری، همکاری های خود را با حوزه بهداشت و درمان را قوی‌تر کنند.
وی خاطرنشان کرد: توصیه می‌کنیم افراد در صورت داشتن هر گونه علائم بالینی به پزشک مراجعه کرده و از ترددهای غیرضروری پرهیز کرده و فرزندان خود را نسبت به رعایت بهداشت فردی در مدارس آگاه کنید تا خدایی نکرده دچار مشکل و بیماری نشوند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today