ایرنا/ معاون نظارت و بازرسی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: خودروهای صفر کیلومتر و بدون پلاک باید از پارکینگ ها تخلیه و ظرف یک هفته آینده تعیین تکلیف شود.

عبدالرضا پیروی منش، معاون نظارت و بازرسی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اظهار کرد: با اشخاصی که با هدف افزایش قیمت وبرهم زدن نظم و تعادل در بازار و در نهایت فروش خودرو به قیمت متعارف اقدام کنند، با قاطعیت برخورد می‌شود.
وی از تمامی اشخاص حقیقی وحقوقی و شهرداری های سراسر استان هرمزگان نیز خواستار شد: با توجه به اینکه بعضی از پارکینگ‌ها زیرنظر آن‌ها اجاره داده شده، نسبت به تخلیه ماشین‌های صفر کیلومتر و بدون پلاک اقدام کنند.
معاون نظارت و بازرسی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان تاکید کرد: اگر پس از مهلت مقرر نگهداری خودرو صفر کیلومتر و بدون پلاک در پارکینگ‌ها توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان مشاهده شود، خودروهای یادشده به عنوان احتکار توقیف شده و با مخالفان برخورد قضایی می‌شود.
پیروی منش یادآور شد: تخلیه خودروها از پارکینگ و تعیین تکلیف آن با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور و تاکید رییس جمهوری به منظور ساماندهی بازار خودرو انجام می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today