باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرمانده انتظامی استان قم از انهدام باند شرور بالالار که اقدام به ناامنی در سطح استان کرده بود، خبر داد.

سرهنگ اسماعیلی، جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: در چند روز گذشته در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع شرارت در استان قم توسط یک باند شرور و با دستور فرمانده انتظامی قم، دستگیری این باند شرور در دستور کار پلیس قرار گرفت و با انجام اقدامات اطلاعاتی و همکاری و تعامل خوب دستگاه قضایی در کمتر از ۲۴ ساعت ۵ شرور سابقه‌دار این باند دستگیر شدند و بررسی ادامه روند پرونده و نیز تحقیق برای دستگیری متهمین احتمالی مرتبط دیگر ادامه دارد.
اسماعیلی افزود: این باند با نام بالالار در سطح استان با آتش زدن خودروها، موتورسیکلت‌ها و منازل مردم باعث ایجاد ناامنی و رعب و وحشت در سطح استان شده بودند که با هوشیاری مردم طی تماسی تلفنی با ۱۱۰ در یک مرحله این باند در یکی از مناطق قم که در حین برنامه‌ریزی برای اغتشاش در سطح استان بودند دستگیر شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: همچنین در ادامه بررسی‌ها چندین قبضه سلاح سرد و یک عقاب شکاری از این باند کشف شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday