موج/ جانشین فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به کشف 28 کیلوگرم تریاک در قم، از دستگیری 3 قاچاقچی مواد افیونی در این رابطه خبر داد.

سرهنگ بهادر اسماعیلی، جانشین فرمانده انتظامی استان قم اظهار داشت: در پیگیری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد یک قاچاقچی قصد دارد مقدار قابل توجهی تریاک را با کامیون از استان‌های جنوبی و با عبور از محورهای مواصلاتی استان قم به تهران منتقل کند، بنابراین پیگیری موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در ادامه ضمن هماهنگی با مقام قضائی، تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم به یکی از محورهای مواصلاتی اعزام و با تلاش مأموران سرانجام خودرو شناسایی، توقیف و متهم و 2 همدستش دستگیر شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: در ادامه طی بازرسی از کامیون، 28 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک در قالب 75 بسته از داخل بار هندوانه کشف شد.
اسماعیلی اظهار داشت: در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday