فارس/ امام جمعه ساوه گفت: همزمان با روز قدس در همه مساجد شهرستان صدای رسای مرگ بر اسرائیل طنین انداز می‌شود.

حجت‌الاسلام سیدابراهیم حسینی، امام جمعه ساوه با اشاره به اهمیت و جایگاه روز قدس در جهان اظهار کرد: راهپیمایی روز قدس به عنوان یکی از آرمان‌های بزرگ برای امت اسلامی بوده و هر روز تنفر جامعه اسلامی از رژیم اشغالگر بیشتر می‌شود.
وی بیان کرد: اسرائیل، آمریکا و انگلیس نجس بدانند کووید ۱۹ تمام می‌شود اما کووید ۱۹۴۸ که سالروز اشغالگری رژیم صهیونسیتی بوده، هیچ گاه از خاطره بشریت محو نخواهد شد و کمتر از ۲۰ سال دیگر دنیا شاهد محو رژیم صهیونسیتی خواهد بود.
امام جمعه ساوه ادامه داد: دشمنان دلخوش به این نباشند که امسال مرگ بر اسرائیل گفته نمی‌شود چراکه در ساوه در همه مساجد شهرستان صدای رسای مرگ بر اسرائیل طنین انداز می‌شود.
حسینی افزود: همزمان با روز قدس پرچم شهید قاسم سلیمانی که مصداق بارز مرگ بر اسرائیل است، در شهرستان ساوه برافراشته می‌شود.
وی با بیان اینکه افکار دشمن در مورد به رسمیت شناختن معامله قرن توهمی بیش نیست، گفت: با شیوع کرونا زیارت خانه خدا، تمام امام‌زاده‌ها و مساجد و مراسم های دینی تعطیل شد چون امنیت و سلامت مردم در تفکر اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در مورد راهپیمایی روز قدس، اگر برگزار می‌شد دشمن تلاش می‌کرد تا این امر را سیاسی جلوه دهد در حالی که مسئولان حقیقتا نگران امنیت و سلامت بوده و مراسمات شب‌های قدر نیز با نگرانی در این زمینه برگزار شد.
امام جمعه ساوه عنوان کرد: خوشبختانه ابعاد سیاسی راهپیمایی روز قدس با سخنرانی مقام معظم رهبری در این روز جبران شده و مردم از این مهم بهره‌مند می‌شوند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today