باشگاه خبرنگاران/ نماینده وزیر بهداشت در خوزستان از کاهش درآمد بیمارستان‌ها پس از شیوع و همه گیری بیماری کرونا ویروس خبر داد.

علیرضا افشار، نماینده وزیر بهداشت در خوزستان گفت: پس از شیوع و همه گیری بیماری کرونا، بیمارستان‌های خوزستان بین ۳۰ تا ۷۰ درصد کاهش درآمد داشته اند و با توجه به شرایط فعلی استان از ستاد ملی کرونا درخواست توجه ویژه در این زمینه به استان خوزستان را کرده‌ایم.
او بیان داشت: در حال حاضر با کمبود تخت‌های ویژه و دستگاه ونتیلاتور هستیم که طی مذاکراتی با وزارت بهداشت، تعداد ۲۰ دستگاه برای اهواز و ۱۰ دستگاه برای شهرستان‌های آبادان، دزفول، شوشتر و بهبهان تهیه شد.
افشار افزود: مساله تجدید نظر در امتحانات پایه نهم را به وزیر منعکس می‌کنم تا تدبیری اندیشیده شود.
نماینده وزیر بهداشت در خوزستان تصریح کرد: حجم کار و خستگی کادر درمانی دغدغه مهمی برای ماست چرا که پزشکان، پرستاران و دیگر کادر درمانی حدود سه ماه است که به صورت شبانه روزی در حال تلاش برای مهار ویروس کرونا هستند.
این مقام مسئول ادامه داد: برخی از آنان حتی در این مدت فرزندان، پدران و مادران خود را ندیده اند و از سوی دیگر با توجه به وضعیت اقلیمی و گرمای خوزستان پوشش لباس‌های محافظتی کار را برای آنها سخت کرده است.
او گفت: تعداد مبتلایان ویروس کرونا در خوزستان از اوایل اردیبهشت ماه امسال افزایش پیدا کرد و در نیمه اردیبهشت برخی شهر‌های این استان در شرایط قرمز قرار گرفتند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today