باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری سارقان داخل خودرو با ۱۴۱ فقره سرقت در شهرستان تبریز خبر داد.

سردار حسین عبدی، فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان تبریز بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی استان با انجام تحقیقات گسترده به صورت محسوس و نامحسوس و اشرافیت اطلاعاتی یک نفر سارق را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.
این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: سارق دستگیر شده در بازجویی فنی پلیسی و مواجهه با دلایل و مستندات پلیس به ۱۴۱ فقره سرقت اعتراف کرد.
عبدی با بیان اینکه سارق دستگیر شده در تحقیقات تکمیلی یک نفر همدست و دو نفر مالخر را نیز معرفی کرد، گفت: همدست متهم و مالخران نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و از آن طریق با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.
رئیس پلیس استان در خصوص شیوه سرقت سارقان نیز تصریح کرد: سارقان دستگیر شده با استفاده از غفلت ساکنان آپارتمان‌ها به هنگام باز کردن درب پارکینگ‌ها برای بیرون یا داخل بردن خودروها، وارد پارکینگ شده و در فرصت مناسب اقدام به سرقت از داخل خودرو‌ها می‌کردند.
وی به شهروندان توصیه کرد هنگام استفاده از پارکینگ ها، قبل از بسته شدن کامل کرکره برقی پارکینگ منازل، محل را ترک نکنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today