ایرنا/ جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۶۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد.

عبدالرضا قاضی‌زاده، جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: از این میزان مواد مخدر ۶۹ کیلو و ۸۶۰ گرم در طرح پاکسازی نقاط آلوده و مابقی در محورهای مواصلاتی استان کشف و ضبط شده است.
وی با اشاره به اینکه هشت طرح پاکسازی در مناطق آلوده و محورهای مواصلاتی انجام شد، گفت: در این مدت پنج باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی و ۳۳ دستگاه خودروی قاچاقچیان توقیف شد.
جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: در این مدت بیش از ۵۰۰ نفر در حوزه مواد مخدر از جمله معتاد، قاچاقچی، خرده فروش و توزیع کننده مواد دستگیر شدند.
به گفته وی، کشفیات مواد مخدر در سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸ درصد افزایش داشت و بیش از سه تن و ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در کنترل محورهای مواصلاتی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان کشف و ضبط شد.
قاضی‌زاده اظهار کرد: سال‌گذشته ۲ هزار و ۸۰۰ نفر در حوزه مواد مخدر از جمله معتاد، توزیع کننده، قاچاقچی، حمل کننده مواد مخدر و پاتوق گردان در استان دستگیر شد، که ۹۸ درصد دستگیرشدگان در حوزه مواد مخدر را مردان و تنها دو درصد را زنان تشکیل می‌داد.
وی افزود: بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر از دستگیر شدگان پارسال مصرف کننده و معتاد و مابقی را خرده فروشان و قاچاقچیان مواد مخدر بود.
جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: محورهای مواصلاتی استان از محورهای ترانزیت و پرتردد است و بیشترین میزان کشفیات مواد مخدر در این محورها کشف و ضبط می‌شود.
قاضی‌زاده گفت: در سال‌گذشته ۳۴ باند منهدم و ۶۵ دستگاه خودروی سبک و سنگین و ۹ موتورسیکلت توقیف شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday