ایرنا/ فرمانده پلیس راه اردبیل - خلخال گفت: در روزهای گذشته ماموران پلیس راه ده‌ها دستگاه کامیون حامل بار سنگین و غیرمجاز را در جاده‌های این شهرستان منتهی به استان گیلان متوقف و جریمه کرده‌اند.

سرهنگ علیرضا صحبتی، فرمانده پلیس راه اردبیل - خلخال اظهار کرد: در حال حاضر تردد کامیون با بار بیش از حد مجاز در مسیر جاده‌های خلخال به گیلان ممنوع است.
او اضافه‌ کرد: با اجرای این طرح از تخریب سطح جاده‌های این شهرستان که پیش از این توسط کامیون‌های حامل بار سنگین تخریب و تبدیل به معضل ترافیکی شهرستان خلخال شده است، جلوگیری خواهد شد.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت خلخال نیز با هشدار به صاحبان واحدهای تولیدی شن و ماسه و رانندگان کامیون‌های حامل مصالح ساختمانی به مقصد استان گیلان گفت: در پی دریافت گزارش اضافه بار ۲ کامیون با بار اضافی ۱۶ هزار و ۷ هزار تن قوانین بازدارنده جدیدی برای متخلفان اعمال می‌شود.
سیدناصر میرمرسلی افزود: از ابتدای خردادماه سال جاری برای کامیون‌های دارای بار اضافی شن و ماسه برای بار اول و دوم جریمه نقدی در نظر گرفته شده و برای بار سوم خودرو به مدت پنج روز توقیف می‌شود.
به گفته وی، همچنین واحدهای تولیدی دانه‌بندی شن و ماسه نیز در صورت تخلف برای بار اول اخطار کتبی و بار دوم تعهد کتبی و بار سوم واحد به مدت پنج روز تعطیل خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today