باشگاه خبرنگاران/ استاندار خوزستان گفت: مقرر شده است که در هفته دولت امسال نیمی از مردم شهرستان اندیکا از نعمت گاز برخودار شوند.

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان گفت: آسفالت ۴۰ کیلومتر راه روستایی، نصب ۶ سایت مخابراتی و گازرسانی در اندیکا در حال اجراست و در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسند.
او افزود: مقرر شده است که در هفته دولت امسال نیمی از مردم شهرستان اندیکا از نعمت گاز برخودار شوند.
شریعتی بیان داشت: برای پوشش مناسب شبکه تلفن همراه و اینترنت مقرر شده که ۱۳ سایت مخابراتی در این منطقه نصب شود که هفت سایت راه اندازی شده و ۶ سایت دیگر در هفته دولت امسال راه اندازی خواهند شد.
استاندار خوزستان ادامه داد: جاده، مهم ترین زیرساخت توسعه در هر منطقه است و در هفته دولت امسال از ۴۰ کیلومتر جاده سازی در اندیکا بهره برداری خواهد شد و برای رفع محرومیت از شهرستان اندیکا و ایجاد توسعه پایدار در این منطقه مدیران استان باید در تخصیص اعتبار به این شهرستان توجه خاص داشته باشند.
این مقام مسئول گفت: برخی مدیران به درستی تقسیم اعتبار انجام نمی دهند و در مواردی پروژه های مهم در استان را رها می کنند. همچنین طرح هادی روستایی و ایجاد جاده و پل در مناطق کوهستانی مثل اندیکا باید هر چه زودتر انجام شود چون در زمان بارش باران و برف مردم برای تردد با مشکلات زیادی مواجه هستند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today