فارس/ سیدامین‌ هادی‌پور محیط‌بان فداکار گتوندی پایش را در راه طبیعت از دست داد و اکنون چشم انتظار مسوولان است.

اوایل اردیبهشت ماه امسال افرادی ناشناس و مسلح به پاسگاه محیط‌بانی شهرستان گتوند به دلایل نامعلوم حمله ور شدند و محیط‌بان گتوندی را از ناحیه پا به شدت مجروح کردند.
بعد از وقوع حادثه محیط‌بان به اهواز اعزام می‌شود اما به‌دلیل شدت جراحات وارده سریعا عازم تهران می‌شود که در هفتم اردیبهشت ماه 99 کادردرمانی بیمارستان پارس تهران خبر می‌دهند که پای محیط‌بان گتوندی برای حفظ جان او قطع می‌شود!
بعد از قطع پای محیط‌بان، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خوزستان خبر داد که سیدامین هادی‌پور محیط‌بان گتوندی زیرپوشش بیمه می‌رود و از او حمایت‌های مالی و قضایی می‌شود.
حال بعد از این قضایا محیط‌بان فداکار گتوندی خواسته ای که از مسئولان دارد این است که یک پای مصنوعی هوشمند برای او تهیه کنند.
هادی‌پور گفت: یک خواسته از مسئولان دارم و آن این است که یک پای مصنوعی هوشمند برای من تهیه کنند تا بتوانم راه بروم.
وی در ادامه از روند درمان و ترخیصش گفت: تا زمانی که عفونت در خونم باشد نیاز به تزریق آنتی بیوتیک دارم که حتما باید این عفونت رفع شود تا بتوانم مرخص شوم و همچنین از کادر درمانی بیمارستان پارس تهران کمال تشکر و رضایت را دارم که به بنده لطف دارند.
هادی پور ضمن تشکر از خانواده خود، مردم شهرستان گتوند و دیگر هموطنان عزیز بابت جویای احوال وی، از مدیرکل محیط زیست استان خوزستان و فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کل کشور و دیگر مسئولان که از وی عیادت کردند، تشکر و قدردانی کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today