ایرنا/ فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ۲ ‌هزار و ۲۹۴ عدد انواع قرص غیرمجاز از دو نوع «ترامادول» و «متادون» با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.

برزو تجاری، فرمانده انتظامی مهاباد اظهار کرد: عوامل انتظامی در ورودی شهر «گوگ‌تپه» به یک خودرو سواری پژو پارس مشکوک شدند و با دستور توقف و بازرسی از داخل آن این محموله را کشف و ضبط کردند.
وی اظهار کرد: از خودرو توقیف شده نیز یک‌هزار و ۱۴۷ قرص متادون، یک‌هزار و ۱۴۷ قرص متادون زرافین و یک بطری متادون ۲۵۰ سی سی کشف و ضبط شد.
تجاری اضافه کرد: در این رابطه خودرو حامل محموله توقیف و راننده آن نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی شهرستان تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی مهاباد از عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خبر داد و عنوان کرد: شهروندان پلیس را در ارتقای امنیت اجتماعی یاری کنند.
تجاری از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و افراد مشکوک در زمینه خرید و فروش انواع دارو و قرص‌های غیر مجاز و قاچاق مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today