باشگاه خبرنگاران/ بهای برق مشترکان پرمصرف در کهگیلویه و بویراحمد ۲۳ درصد افزایش می‌یابد.

داوود راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نرخ برق مصرفی از ابتدای امسال برای تمام مشترکان در استان 7 درصد افزایش داشته است، گفت: برای مشترکان پر مصرف این عدد تا ۲۳ درصد نیز افزایش می‌یابد.
وی ادامه داد: مشترکان برق در کهگیلویه و بویراحمد باید تلاش کنند الگوی مصرف را رعایت کنندو چنانچه الگوی مصرف برق را رعایت نکنند، علاوه بر هفت درصد افزایشی امسال، مشمول ۱۶ درصد افزایش بهای دیگر نیز خواهند شد.
راهزادی با اشاره به اینکه دوره زمانی تعرفه گرمسیری یک برای شهرستان‌های گچساران، باشت و لیکک به مدت هفت ماه از شانزدهم فروردین تا پانزدهم آبان ماه محاسبه می‌شود، گفت: دوره زمانی تعرفه یک گرمسیری برای شهرستان لنده نیز به مدت سه ماه از سوی شرکت توانیر محاسبه شده که از اول تیرماه تا پایان شهریورماه ادامه دارد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: دوره زمانی و محدودیت تحت پوشش مناطق گرمسیری یک برای شهرستان‌های کهگیلویه و چرام به مدت ۲ ماه و مربوط به ماه‌های تیر و مرداد است.
وی ادامه داد: تعرفه ۲ گرمسیری مربوط به این شهرستان‌ها به مدت چهار ماه و شامل ماه‌های اردیبهشت، خرداد، شهریور و مهر ماه است.
راهزادی عنوان کرد: تعرفه گرمسیری ۲ برای شهرستان لنده نیز به مدت سه ماه و شامل ماه‌های اریبهشت، خرداد و شهریور ماه خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today