باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد از محکومیت یک میلیاردی، ضبط کالا و مصادره خودروی حامل قاچاق سیگار به نفع دولت خبر داد.

براتعلی صالحی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی کسب خبر و انجام کار اطلاعاتی مبنی بر اینکه یک دستگاه خودرو مبادرت به حمل کالای قاچاق از نوع سیگار خارجی از شهرستان شیراز بارگیری و از مسیر بابامیدان به یاسوج تردد می‌کند، مامورین در قالب دو اکیپ در محور بابامیدان به یاسوج در محدوده روستای کوشک اقدام به بر پایی تور ایست بازرسی کردند.
وی افزود: خودروی مذکور به روئیت مامورین توجه نکرده متواری و مامورین به تعقیب وی پرداختند، قاچاقچیان به اخطارها توجهی نکرده سپس لاستیک‌های خودرو مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: با بازرسی انجام گرفته تعداد ۲۲۴ هزار نخ سیگارت خارجی کشف و برای سیر مراحل قانونی پرونده به شعبه سوم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی یاسوج ارسال و پس از اظهارات متهمین و دفاعیات، قاچاق بودن کالای مکشوفه محرز و اتهام انتسابی را مسلم تشخیص دادند.
صالحی گفت: شعبه سوم قاچاق کالا و ارز تعزیرات متهم ردیف اول را محکوم به ضبط کالا و مصادره خودرو و جریمه یک میلیارد و 57 میلیون ریالی در حق صندوق دولت و نفر دوم را به حکم برائت رای دادند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today