باشگاه خبرنگاران/ مدیر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در فارس، با اعلام وضعیت سفید در ۱۶ شهر فارس، از برگزاری نمازجمعه در ۶۲ شهر استان و توابع آنها خبر داد.

حجت‌الاسلام ملک مکان، مدیر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در استان فارس گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با شیوع کرونا، در شهر‌هایی که جدیدا وضعیت آن‌ها سفید تشخیص داده شد (علاوه بر شهر‌هایی که قبلا اعلام شد) جمعه ۲ خرداد نمازجمعه اقامه می‌شود.
مدیر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در استان فارس افزود: نماز عید فطر در مساجد با رعایت دستور‌العمل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.
ملک مکان، ۱۶ شهر جدید را استهبان، رونیز، کازرون، جره و بالاده، خشت، کنارتخته، مروشت، کامفیروز، خانیمن، لار، بیرم، بنارویه، جویم، سیدان، گراش و ارد اعلام کرد.
وی ادامه داد: شهرستان خنج از وضعیت سفید به زرد تغییر پیدا کرده و این هفته نمازجمعه در این شهر برگزار نخواهد شد، بنابراین در ۶۲ شهر از شهر‌های استان فارس نمازجمعه برگزار می‌شود.
پیش از این اعلام شده بود که شهرستان‌های آباده، اوز، ارسنجان، اقلید، بختگان، بوانات، بیضا، پاسارگاد، خرامه، خرم‌بید، خفر، داراب، رستم، زرقان، زرین‌دشت، سپیدان، سروستان، فراشبند، فیروزآباد، قیروکارزین، کوار، کوه‌چنار، لامرد، ممسنی، مُهر و نی‌ریز در وضعیت سفید قرار دارند و نمازجمعه و نماز عید فطر این هفته در آنها برگزار می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online