باشگاه خبرنگاران/ نماز عبادی سیاسی جمعه و نماز عید سعید فطر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شهر آبیک اقامه می‌شود.

شهرام احمدپور، فرماندار شهرستان آبیک گفت: بعد از گذشت حدود سه ماه، نماز عبادی سیاسی جمعه فردا دوم خرداد در مسجد امام جعفر صادق(ع) شهر آبیک با رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد و روز جهانی قدس هم با سر دادن شعار‌هایی در این مسجد گرامی داشته می‌شود.
احمدپور افزود: با توجه به وجود خطر احتمالی و متصور بودن بیماری کرونا مقرر شد نماز عید سعید فطر در فضای باز و در بلوار امام خمینی(ره)، مقابل بوستان شهید رجایی شهر آبیک برگزار شود.
فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: برای برگزاری نماز عید سعید فطر مقدماتی نیاز است که تدابیر لازم در این زمینه و همچنین فاصله‌گذاری اجتماعی اندیشیده می‌شود.
احمدپور اضافه کرد: هفته گذشته در شهر خاکعلی نمازجمعه برگزار شده بود که نماز عید سعید فطر هم در این شهر برگزار خواهد شد، این نماز در روستا‌های بزرگی که ظرفیت مناسب را دارند، اقامه خواهد شد.
وی ضمن تاکید به مردم شهرستان آبیک در خصوص همراه داشتن لوازم شخصی اعم از زیرانداز و مهر برای شرکت در نماز عید سعید فطر و همچنین نمازجمعه خاطرنشان کرد: برای برگزاری نمازجمعه این هفته در مسجد امام جعفر صادق(ع)، از سوی شهرداری آبیک اقدام لازم برای شستشو و ضدعفونی صورت می‌گیرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today