فارس/ رئیس اداره تعزیرات حکومتی گنبدکاووس از محکومیت 14 میلیارد ریالی قاچاقچیان 288 فقره پرونده قاچاق کالا در این شهرستان در سال قبل خبر داد.

محمودرضا دنکوب، رئیس اداره تعزیرات حکومتی گنبدکاووس تصریح کرد: در سال ۱۳۹۸ بالغ بر ۲۸۸ فقره پرونده وارد اداره تعزیرات حکومتی شد که میزان محکومیت متخلفان بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال بوده است.
وی با اشاره به اینکه عمده پرونده‌ها مربوط به حمل و نگهداری غیرقانونی کالاهایی همچون نفت و فرآورده‌های نفتی، انواع دارو، لوازم آرایشی، لوازم خانگی، موتورسیکلت‌های سنگین، دستگاه ماینر، گوشی، سیگار و تنباکو بوده است، گفت: در دو ماهه اخیر در سال ۱۳۹۹ نیز ۳۷ فقره پرونده به تعزیرات وارد شده که ۲۷ فقره به صدور حکم منجر شده و ۱۰ پرونده نیز در حال بررسی است.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان گنبدکاووس عمده تخلفات و قاچاق در این دو ماهه را نیز حمل و نگهداری کالاهایی همچون قارچ ترافل، گوشی، کولر و اسپلیت، چوب و فرآورده‌های نفتی عنوان کرد و افزود: میزان محکومیت و جزای نقدی متخلفان در این پرونده‌ها نیز بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون ریال بوده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گلستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گلستان در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAERANZ25YggdlHRFUg
آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today