فارس/ رئیس روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان از قطعی ۱۸ ساعته گاز در برخی نواحی بندرعباس به دلیل تعمیرات خط لوله خبر داد.

مسعود ناصری، رئیس روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در خصوص اجرای عملیات تعمیرات خط لوله گاز، برخی نواحی بندرعباس از ساعت ۴ بامداد روز جمعه دوم خردادماه جاری به‌مدت ۱۸ ساعت با قطعی گاز روبه‌رو هستند.
وی به جایگاه‌هایی که در این روز امکان سوخت‌گیری وجود ندارد اشاره کرد و افزود: جایگاه‌های سوخت پامرو، شهید گنابادی، شهید خاکسارنژاد، طلائیه، امام حسین(ع)، شهید رجایی شمالی، شهید رجایی جنوبی، جرون و نبوت به‌دلیل قطعی گاز، امکان سوخت‌گیری وجود ندارد.
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان بیان کرد: در این روز مردم می‌توانند از جایگاه‌های قابل سوخت‌گیری مانند؛ راه‌آهن شماره یک (شهید آرامش)، راه‌آهن شماره دو و راه‌آهن شماره سه استفاده کنند.
ناصری یادآور شد: با توجه به اینکه در این بازه زمانی اعلام شده است میزان مصرفی شهروندان از محل ذخیره گاز موجود در لوله‌ها تأمین خواهد شد از تمامی همشهریان عزیز درخواست می‌شود بیش از گذشته نسبت به صرفه‌جویى در این زمینه اهتمام ورزند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today