صدا و سیما/ رئیس هیات نجات غریق مازندران از مردم و مسافران خواست به علت شیوع ویروس کرونا از دریا استفاده نکنند.

نقی کریمیان، رئیس هیات نجات غریق مازندران گفت: مردم و مسافران به علت شیوع ویروس کرونا از دریا استفاده نکنند.
وی افزود: به علت جلوگیری از سرایت ویروس کرونا، طرح‌های دریا در مازندران هنوز آغاز نشده است.
وی تصریح کرد: با توجه به تعطیلات پیش رو و برای جلوگیری از بروز حادثه غرق شدن هموطنان در دریا، با دستور معاون استاندار مازندران، از امروز ۵۰۰ نیروی نجات غریق در سواحل استان مستقر شدند.
به گفته رئیس هیات نجات غریق مازندران، این تعداد نیرو فقط در مناطق حادثه‌خیز و شلوغ خط ساحلی سراسری مازندران از رامسر تا گلوگاه مستقر می‌شوند تا از بروز حادثه تلخ جلوگیری کنند.
کریمیان گفت: نیرو‌های انتظامی و انتظامات از ورود افراد به مناطق غیرقابل پوشش مثل نقاط سنگ‌چین و بسیار خلوت و خطرزای سواحل جلوگیری می‌کنند تا شاهد بروز حوادث ناگوار برای خانواده‌ها نباشیم.
رئیس هیات نجات غریق مازندران خاطرنشان کرد: طرح‌های دریا در مازندران در حال حاضر اجرایی نمی‌شود تا ستاد مبارزه با کرونای استان درباره اجرای این طرح‌ها تصمیم‌گیری کند.
کریمیان به مسافرانی که برای گذراندن تعطیلات به استان‌های شمالی سفر می‌کنند توصیه کرد: شنا در دریا در این ایام به هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود و هموطنان حتما به توصیه‌های ناجیان و نیرو‌های انتظامی گوش دهند تا شاهد حوادث تلخ برای خانوده‌ها نباشیم و آن‌ها با خاطره‌ای خوش به دیار خود برگردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today