باشگاه خبرنگاران/ رئیس شورای قضایی استان زنجان گفت: ۲۱ محکوم مالی با کمک های خیرین در قالب جشن گلریزان از زندان آزاد شدند.

حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی، رئیس شورای قضایی استان زنجان با اعلام این خبر گفت: از اول ماه مبارک رمضان تا ۲۶ اردیبهشت ماه با کمک خیرین استان و گذشت قابل توجه شاکیان تعداد ۲۱ محکوم جرائم غیر عمد مالی از زندان آزاد و افطار در کنار خانواده خود حضور پیدا کردند و از این طریق موجبات شادی دل خانواده‌های محکومین فراهم کردند.
او با بیان اینکه جشن گلریزان امسال به صورت مجازی و متفاوت‌تر از سنوات گذشته در حال برگزاری است افزود: مردم متدین، ولایتمدار و خیر استان زنجان مبلغ یک میلیاردو سیصد هفتاد میلیون تومان تا به امروز به صورت نقدی در این امر پسندیده مشارکت داشتند که جا دارد از همین جا به لحاظ از عملکرد خوب صدا و سیما و رسانه‌ها تشکر نمایم.
رئیس شورای قضایی استان زنجان تصریح کرد: در شرایط فعلی جامعه و شیوع کرونا و تاثیر آن در کسب و کار مردم و همچنین علارغم برگزاری پویش کمک‌های مومنانه و مواسات این میزان مشارکت قابل توجه و بی نظیر است.
صادقی نیارکی با بیان اینکه جشن گلریزان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت ادامه داد: هر روز ما شاهد افزایش مشارکت‌های مردمی و خیرین و همینطور آزادی محکومان هستیم و انشاء الله پایان ماه مبارک رمضان گزارش تکمیلی به مردم عزیز خواهیم داد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today