تسنیم/ معاون اجتماعی پلیس فارس از شناسایی یک انبار و کشف ۲۹ دستگاه خودرو احتکار به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در شهرستان شیراز خبر داد.

سرهنگ کاووس محمدی، معاون اجتماعی پلیس فارس اظهار داشت: در راستای طرح مبارزه با احتکار و اخلال‌گران اقتصادی، روز گذشته ماموران پلیس امنیت عمومی استان از وجود انبار احتکار خودرو در یکی از محله‌های شیراز مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: پس از هماهنگی قضائی، ماموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن انبار موفق به کشف 29 دستگاه خودرو شامل 7 دستگاه پژو 206، 6 دستگاه پژو پارس، 3 دستگاه تیبا، 3 دستگاه پژو 207، 2 دستگاه جک، 2 دستگاه سمند، 2 دستگاه کوئیک و 4 دستگاه پراید، دانگ فنگ، مزدا 3 و ساینا که احتکار شده بود شدند.
محمدی با بیان اینکه ارزش ریالی کالاهای احتکار شده برابر نظر کارشناسان 30 میلیارد ریال برآورد شده است، عنوان کرد: در این باره یک نفر متهم دستگیر شد.
سرهنگ احمدرضا استوار، معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی فارس گفت: مأموران پلیس آگاهی کازرون انبار خودروهای احتکار شده به ارزش 28 میلیارد ریال را کشف کردند.
استوار بیان کرد: مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی کازرون از اخباری مبنی بر نگهداری و احتکار خودرو در انبار منزل مسکونی در یکی از محله‌های این شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: با کسب مجوز قضائی طی یک عملیات از مکان مورد نظر بازدید به عمل آمد که در نتیجه آن، 7 دستگاه سواری ساندرو و 7 دستگاه پژو پارس که فاقد مدارک ورودی و خروجی و احتکار شده بود کشف و توقیف شد.
معاون هماهنگ کننده پلیس فارس با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله احتکار را 28 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، عنوان کرد: در این خصوص یک نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online